Covid-19 - Dobry Dentysta Sosnowiec Stomatologia estetyczna Licówki Focus-Promedi Andrzej Dudek Gabinet Stomatologiczny Gabinet dentystyczny NFZ Naftowa Zwycięstwa Zagórze Środula Sosnowiec Katowice Gliwice Rybnik Tychy Dąbrowa Górnicza Mysłowice Czeladź Będzin Protetyka Protetyk Korony cyrkonowe Korony porcelanowe medycyna dentystyczna lekarz medycyny lekarz stomatolog

Przejdź do treści

Covid-19

NIEZBĘDNE INFORMACJE DLA PACJENTA DO ZAPOZNANIA SIĘ PRZED WIZYTĄ W GABINECIE

1. Umówienie się na wizytę. Przed umówieniem się na wizytę, prosimy o zapoznanie się z cennikiem. Z uwagi na pandemię Covid-19 i dodatkowe procedury dezynfekcyjne wykonywane dla Państwa bezpieczeństwa, możliwe jest występowanie opóźnień, za wyrozumiałość bardzo dziękujemy. Będziemy wdzięczni za sumienne przychodzenie na wizytę. Jeśli Państwo nie będą mogli przyjść na wizytę, prosimy o telefoniczne lub smsowe poinformowanie nas najwcześniej jak to możliwe. W obecnej sytuacji nie zawsze możemy odebrać telefon, lecz zawsze oddzwaniamy. W przypadku braku możliwości odebrania telefonu prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na oddzwonienie.

2. Przed wizytą zadzwoni do Państwa lekarz lub higienistka w celu przeprowadzenia wywiadu epidemiologicznego.

3. Po wejściu zostanie WYKONANY POMIAR TEMPERATURY termometrem bezdotykowym. Wizyta będzie możliwa, jeśli temperatura nie przekracza 37,2 stopni Celsjusza.

4. Planowane są przyjęcia jednego pacjenta co 1,5 godziny.

5. W celu eliminacji kontaktów pomiędzy pacjentami z użycia wyłączono poczekalnię. Na wizytę nie przychodzimy wcześniej, przychodzimy punktualnie i  przed wejściem dzwonimy do gabinetu na nr 728-999-212 w celu otwarcia drzwi. Korzystamy z dodatkowych drzwi, które prowadzą bezpośrednio na fotel dentystyczny z ominięciem poczekalni. Prosimy o informowanie telefonicznie lub smsem (gdy nie możemy odebrać) o ewentualnych spóźnieniach.

6. W trakcie oczekiwania na wizytę może się okazać, że wystąpi opóźnienie z naszej strony, ale wynika to z faktu, że możemy jeszcze przygotowywać gabinet na Państwa wizytę. Uprzejmie dziękujemy za wyrozumiałość.

7. Na umówioną wizytę prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty. Nie mamy możliwości zrealizować wizyty bez potwierdzonej tożsamości. Przepraszamy.

8. Do gabinetu wchodzimy pojedynczo. Prosimy nie przychodzić na wizytę z osobą towarzyszącą – NIE ZOSTANIE WPUSZCZONA DO ŚRODKA. WYJĄTEK – w przypadku nieletnich ,do pomieszczenia zostanie wpuszczony JEDEN rodzic.

9. Uprzejmie prosimy o załatwienie potrzeb fizjologicznych przed wizytą, toaleta i poczekalnia są wyłączone z użytku.

10. Przebieg wizyty. Wejście bezpośrednie do gabinetu z ominięciem poczekalni. Zdjęcie odzieży wierzchniej. Dezynfekcja rąk, ochraniacze na buty i jednorazowe rękawiczki. Maseczkę ściągamy na czas leczenia. Na stoliku przy wejściu będą przygotowane dokumenty do podpisania wraz ze zdezynfekowanym długopisem. Do podpisanie będzie ankieta COVID-19, oraz ankieta ogólna medyczna dla pierwszorazowych pacjentów. Zakładamy jednorazowy fartuch ochronny, jednorazowy czepek na głowę. Podajemy gorący środek do płukania jamy ustnej. Jamę ustną płuczemy przez ok 30 sekund. Rozliczamy wizytę przy biurku w gabinecie.  Po udzieleniu świadczenia medycznego i wydaniu zaleceń, pacjent zostanie poproszony o ponowne zdezynfekowanie rąk. Pacjent zakłada wierzchnie okrycie, następnie wyrzuca ochraniacze na buty, rękawiczki i wychodzi z gabinetu z pomienięciem poczekalni bezpośrednio do przestrzeni publicznej.

11. Prosimy zwrócić uwagę, iż pomimo ogólnego poluzowania obostrzeń w przestrzeni społecznej, pracujemy w warunkach panującej epidemii. Liczba chorych na COVID 19 nie maleje, lecz rośnie. W sytuacji, gdy restrykcje są stopniowo znoszone, warto zachować ostrożność. Województwo śląskie jest widoczne w czołówce rankingu liczby chorych…  

Wróć do spisu treści